Şu anda zorluk yaşıyor musunuz? Kişisel bir kriz arasında mısınız?

Engellenmiş, yorgun ve devam edemeyecekmiş gibi  hissediyor musunuz?

Hayatınızda yeniden izleyeceğiniz yolu göstermeye mi ihtiyacınız var? Kendi refahınıza iyi bakmayı zor buluyor musunuz?

Bir geçiş aşamasında mısınız? (Göç, ebeveynlik, partner hayatı, iş değişikliği vb.)

Kendinize yeni bir ülkede ve yeni bir kültürde hayat kurabilir misiniz?

Oluşturduğunuz ailenin yanı sıra menşe ailenizde de çatışmalar yaşar mısınız?

Zor bir edinim veya kayıp yaşadınız ve bunun üstesinden gelemeyeceğinizi düşünüyor musunuz?

Stresli değişimler ve krizler gibi birinin arasında sıkıştığınız ve kendi kuvvetinizle ilerleyemeyeceğinizi hissettiğiz ömür durumları vardır; Şu anda, bireysel ,ruhsal danışmanlık yararlı ve anlamlı olabilir.

Bireysel Psikolojik danışmanlıktaki çalışmalarımın odak noktası sistemik-bütünleştirici ve duygu merkezli bir yaklaşıma dayanmaktadır. Müdahalelerim, kendiniz için daha çok belirginlik yaratmak, kişisel bir konum geliştirmek ve kendi yeteneklerinizin (tekrar) farkına varmak için şahsi durumunuzla ilgili sual ve endişelerinizi ustalaşmış destekle dikkatlice analiz etme fırsatı sunar.

Kişisel becerilerinizi ve kaynaklarınızı aktive etme, kendinizi ve yeni eylem olanaklarınızı geliştirme, yeni bakış açıları ve krizi atlatmak için bir fırsat olarak kullanmada size eşlik ediyorum.

Bireysel psikolojik danışmada, öğelere bakış açınızı, duygularınızı ve düşüncelerinizi öteki insanlardan bağımsız olarak anlatabilirsiniz, bu sebeple danışmanlık sizi hedeflerinize ulaşmanız ve durumlarla yüzleşmeniz için güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Genellikle yaşamlarımızda, muhtelif zorlukları tatmin edici bir romantik seviyeden uyarlamak ve etkili bir şekilde halletmek için yeni idare stratejileri gerektiren durumlardan geçiyoruz. Çoğu zaman kendimizi şaşırmış veya nasıl hareket edeceğimizi bilmiyor halde bulabiliriz.Bu sebeple;ortaya çıkabilecek değişik sorunların ve muhtemel krizlerin üstesinden gelmek için bir profesyonelin desteğine haiz olmak lüzumlu ve yararlıdır.

Bireysel psikolojik danışma alanında çalıştığımız tedaviler hakkındaki daha çok bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz: